Dostawa i płatności

Dostawa towaru:

1.  Zamówione artykuły zostaną dostarczane do kupującego za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy Inpost (Paczkomaty). Dane na przesyłce zawierać będą informacje wskazane przez kupującego w formularzu zamówienia, w tym imię i nazwisko kupującego oraz adres do korespondencji. wraz z przesyłką kupujący otrzyma pisemne potwierdzenie istotnych elementów zawartej umowy sprzedaży, takich jak w szczególności: cena zakupionego produktu, nazwa zakupionego produktu a także informacja o możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży

2.  Czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego przedmiotu w sklepie. W przypadku zamówienia kilku produktów łączny czas realizacji zamówienia równy jest najdłuższemu z podanych czasów przy jednym z produktów. Czas realizacji zamówienia stanowi czas, w jakim obsługa sklepu przygotuje zamówione towary i wyda przesyłkę Poczcie Polskiej lub umieści ją w Paczkomacie Inpost celem dostarczenia do kupującego. 

3.  Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedostarczenie przesyłki, wynikające z podania błędnych danych adresowych kupującego lub innych zawinionych przyczyn przez kupującego. każdy kupujący sklepu otrzymuje informacje o fakcie wysłania paczki, jej numerze i planowanym terminie dostawy. W razie, gdy zamówienie nie zostało otrzymane przez kupującego w ww. terminie, kupujący ma obowiązek poinformować o tym fakcie sprzedającego. 

4.  Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne bądź ograniczenia techniczne występujące w sprzęcie komputerowym, urządzeniu końcowym, systemie teleinformatycznym oraz infrastrukturze telekomunikacyjnej, z którego korzysta kupujący, a które uniemożliwiają kupującemu poprawne korzystanie ze sklepu internetowego cub.shoplo.com.

5.  Koszty przesyłki ponoszone są przez klienta.

Płatności:

1. Zapłata za zakupiony w sklepie internetowym cub.shoplo.com towar następuje za pośrednictwem systemu płatności internetowych Shoplo (Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.), PayPal lub przelewem bankowym.

2. W przypadku dokonania przez kupującego płatności w sposób, o którym mowa w ust. 1 warunkiem przystąpienia przez sprzedającego do realizacji zamówienia jest otrzymanie bankowego potwierdzenia dokonania płatności w terminie do 5 (pięciu) dni od skierowania do sklepu prawidłowego zamówienia towaru. Termin ten ulega skróceniu do 3 dni w okresie wyprzedaży, którego czas trwania określony jest na stronie internetowej sklepu. W razie braku ww. potwierdzenia dokonania płatności w odpowiednim terminie, zamówienie zostaje automatycznie anulowane bez konieczności informowania o tym kupującego.

3. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media s.a .

4. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media s.a.  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl